Prilika za posao: Asistent u računovodstvu

25 sep
Rok prijave 10.10.2021

Zbog širenja poslovanja u tržnom centru u Binježevu Mars'97 d.o.o raspisuje oglas za sljedeću poziciju­:

Asistent u računovodstvu

5 izvršioca (ž)

Sarajevo (Binježevo br. 136)

Opis posla

  • Izrada kalkulacija i faktura;
  • Sravnjenje i unos KO
  • Praćenje zaliha robe;
  • Administrativni poslovi
  • Poslovi vezani za robno materijalno knjigovodstvo
  • Saradnja sa računovodstvom i ostalim sektorima;

Uslovi

  • VSS – ekonomskog smjera
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
  • Komunikativnost, odgovornost, samostalnost, preciznost;
  • Spremnost na timski rad i učenje
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili isličnim poslovima;
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema;
  • Iskustvo minimalno godinu dana

Prednost imaju kandidati sa područja opština Hadžići.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, svoju biografiju možete dostaviti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”, lično u tržnom centru Mars'97 d.o.o

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Lokacija: Sarajevo

Broj izvršilaca: 5

Trajanje oglasa: do 16.10.2021.

(Visited 85 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments