Oglas za posao- Službenik internet prodaje i digitalnog marketinga (m/ž)

2 apr
Rok prijave 12.04.2024

Radi povećanja opsega poslovanja, MKF MIKRA želi osnažiti svoj tim, pružiti priliku novom članu marketing tima, koji svoju profesionalnu karijeru želi razvijati u perspektivnom, dinamičnom i prijatnom radnom okruženju.

MKF MIKRA članovima svoga tima nudi: mentora tokom inicijalne obuke i orijentacijskog procesa, profesionalno usavršavanje i konkurentna primanja. Ako želite raditi u ugodnom i inspirativnom radnom okruženje, razvijati svoje vještine u digitalnoj prodaji i marketingu, iskoristite prilike da se upoznate sa opisom radne pozicije i potrebnim (pred) uslovima.

OPIS POSLA

Koordinacija i komunikacija sa korisnicima na društvenim mrežama svakodnevno Svakodnevna telefonska komunikacija sa klijentima koji žele podnijeti online zahtjev za kredit

Učestvovanje u izradi strategije online komunikacije i svim online aktivnostima

Osmišljavanje, provedba i analiza digitalnih marketing kampanja

Istraživanje i analiza potencijala online kanala

Iniciranje content marketing projekata, administracija web stranica i društvenih mreža

Planiranje i predlaganje novih pristupa komunikaciji i promociji putem online kanala

Analiza učinkovitosti online kampanja

Prepoznavanje i izvještavanje o novim trendovima i potrebama klijenata

VJEŠTINE I ISKUSTVO

  • Prethodno praktično iskustvo u području digitalnog marketinga (poželjno)
  • Prethodno iskustvo u online prodaji i telefonskoj komunikaciji (poželjno)
  • Napredno poznavanje Facebook i Instagram oglašivačkih alata
  • Razumijevanje novih medija, alata i tehnika digitalnog marketinga i društvenih mreža
  • Kreativnost u osmišljavanju rješenja za implementaciju digitalnih kampanja
  • Iskustvo u radu sa grafičkim paketima (Canva, Corel Draw, Ilustrator i sl.) (poželjno)
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vještine prilagođavanje stila komunikacije prema profilu ciljne grupe klijenata Organizacijske sposobnosti, osjećaj za prioritete, multitasking
Lokacija: Sarajevo (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 14.03.2024.
Trajanje oglasa: 29 dana (ističe 12.04.2024.)
Prijavi te se preko LINKA
(Visited 189 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Google

Comments