Oglas za posao – office manager

10 maj

Tražimo odgovornu osobu koja će se pridružiti kolektivu.

Lokacija: Banja Luka

Opis posla:

  • Javljanje na telefon i doček gostiju
  • Prijem i slanje pošte
  • Evidencija ulazno-izlazne dokumentacije
  • Izrada dokumenata (dopisi, zahtjevi, rješenja i sl.)
  • Rješavanje svakodnevnih kancelarijskih potreba
  • Vođenje i usklađivanje evidencije prisutstva na radnom mjestu
  • Održavanje portfolija poslovnih partnera
  • Pružanje administrativne, organizacione i logističke podrške menadžmentu
  • Izrada izvještaja o aktivnostima

Uslovi:

  • Izražene komunikacijske vještine;
  • Sposobnost za individualni, kao i timski rad, prema potrebi, uz ograničen nadzor i spremnost na razmatranje svih potencijalnih poboljšanja u radu i njihovu adekvatnu primjenu;
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Tehnička pismenost – poznavanje rada na računaru (internet pretraživač, MS Office alati – Word, Excel, One Note, PowerPoint);

Šta nudimo:

  • Rad na izazovnim i dinamičnim projektima;
  • Dobre uslove za rad, redovnu isplatu zarade;
  • Stručno usavrašavanje;
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Prijave dostaviti putem email-a na [email protected] ili lično u kompaniju na adresu Kralja Petra II br.17.
Oglas je otvoren do popunjavanja radnog mjesta.

(Visited 417 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments