Oglas za posao: Poslovni saradnik

11 okt
Rok prijave 16.10.2019

O poslu

Opis radnog mjesta:

POSLOVNI SARADNIK (m/ž) – 2. krug prijava, više izvršilaca

AdiX Events je u potrazi za mladim i entuzijastičnim poslovnim agentima koji će zajedno sa nama, ideju našeg međunarodnog partnera sprovesti u djelo – odnosno doprinijeti dodatnom širenju njihove globalne društvene mreže i na ovim prostorima.

Opis posla i odgovornosti:

  • Promovisanje i pronalaženje potencijalnih članova sajta na Vašem području,
  • Registracija članova na web stranici – rad od kuće;
  • Upravljanje bazom podataka i pružanje tehničke podrške članovima (pri korištenju web stranice);
  • Planiranje i razvoj novih strategija pretrage.

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme

Regija: Kanton Sarajevo regijaSrednjobosanski kanton regijaZeničko-dobojski kanton regija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:

Naš savršen partner treba da ispunjava sljedeće uslove:

  • Strpljenje i želja za rad sa ljudima;
  • Visok nivo komunikacijskih vještina (Osoba koja uživa u interakciji sa drugim ljudima) i dobro razvijene prezentacijske vještine;
  • Dobro znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno);
  • Dobre vještine pregovaranja (Zna kako predstaviti i pridobiti interes klijenata za proizvod);
  • Dobre vještine upravljanja, dobra organizovanost i odgovornost;
  • Orjentisan je ka dostizanju ciljeva;
  • Želja da bude menadžer vlastitog biznisa bez ulaganja;
  • Napredni PC i Internet korisnik;
  • Sposobnost za samostalno i proaktivno djelovanje.

Ukoliko se prepoznajete u gore navedenim uslovima, spremni smo da Vam ponudimo:

  • Atraktivna primanja i bonuse – plata se zasniva na rezultatima rada i isplaćuje se mjesečno;
  • Fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada online – od kuće ili sa bilo koje druge lokacije;
  • Odlične mogućnosti za razvoj i usavršavanje u oblasti promocija i prodaje;
  • Razvijanje komunikacijskih, prodajnih i drugih profesionalnih vještina;
  • Saradnja sa timom profesionalaca unutar međunarodne i domaće mreže;
  • Mogućnost pokretanja vlastitog biznisa u bliskoj budućnosti baziranog na našem „know- how“ iskustvu i infrastrukturi.

Prednost imaju kandidati sa područja Kantona Sarajevo i okoline, Zeničko-dobojskog kantona i Srednjobosanskog kantona.

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove molimo Vas da Vašu biografiju (CV) na engleskom jeziku dostavite putem opcije “Brza prijava” ili na e-mail: [email protected].

Minimalna stručna sprema: Srednja škola

Kontakt podaci

Naziv preduzeća: AdiX Events d.o.o. Sarajevo

Regija: Kanton Sarajevo regija

Brza prijava

Detaljnije ovdje.

(Visited 308 times, 4 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments

Autor Merima Telarević