Oglas za posao: Event koordinator

22 apr
Rok prijave 10.05.2019

Proevent d.o.o. objavljuje javni poziv za prijavu kandidata na radno mjesto Event koordinator.

Mjesto rada: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Rok za prijavu: 10.05.2019. godine do 17:00 časova
Pozicija: Event koordinator
Potrebni jezici: BHS, Engleski
Datum početka: Čim prije
Trajanje početnog ugovora: 6 mjeseci

Opis posla:
Koordinacija i asistiranje u pripremi i organizaciji evenata i promotivnih dogaĎaja.
Posao uključuje kreativno i operativno osmišljavanje elemenata i dinamike dogaĎaja i
promotivnih aktivnosti. Usmenu i pismenu korespodenciju sa klijentima, te
implementaciju i nadzor toka realizacije aktivnosti na terenu. Radno mjesto je
dinamično, kao i okruženje, a kandidatu pruža priliku za maksimalnu afirmaciju u
profesionalnom i društvenom smislu. Uz kreativne zadatke, radno mjesto zahtjeva
izradu ponuda, prezentacija, i posebno plasman/prodaju idejnih rješenja, te
administrativnu obradu od ideje do realizacije.

Potrebne kvalifikacije i iskustvo:
– Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema;
– Sposobnost učinkovitog komuniciranja sa različitim sudionicima;
– Prethodno iskustvo sa upravljanjem dogaĎajima ili upravljanjem projektima;
– Prethodno profesionalno administrativno iskustvo;
– Izvrsna IT znanja i vještine u Microsoft Office aplikacijama, društvenim
mrežama;
– Određivanje prioriteta u radu te ispunjavanje više zadataka istovremeno;
– Izvrsne interpersonalne vještine te fleksibilnost, odgovornost integritet, timski
nad,samo-motivacija, spremnost za rad izvan radnog vremena;
– Mogućnost rada sa malo ili nimalo nadzora, dobra fokusiranost te dobra
organizovanost te orijentisanost na detalje;
– Vozačka dozvola i spremnost za putovanje u BiH i izvan BiH.
Ključne odgovornosti:
– Priprema finansijskih te narativnih ponuda za klijente sa uključenim svim
informacijama koje se odnose na specifikacije te očekivane rokove isporuke;
– Održavanje stalnog kontakata sa klijentima vezano za ponude, nabavku,
cijene, dostupnost proizvoda te pravovremena isporuka usluga;
– Upravljanje logistikom i koordiniranje razvoja sadržaja za sastanke,
konferencije, treninge i druge dogaĎaje;
– Upravljanje te koordinacija tima;
– Asistiranje u pripremi, planiranju i organizaciji sastanaka / dogaĎanja / treninga
/ konferencija itd.;
– Organizovanje sastanaka između klijenata i projektnog tima po potrebi;
– Koordinacija provedbe aktivnosti u skladu sa ponudama te praćenje istih u
cilju postizanja što boljih rezultata;
– Osiguravanje administrativne i logističke podrške potrebne za uspješnu
provedbu projektnih aktivnosti;
– Priprema i pregled tekstova koji se odnose na postignuća pojedinačnih
Projekta / Aktivnosti u svrhu informisanja javnosti putem društvenih medija;
– Pomoć u izradi izvještaja i drugih dokumenata na engleskom i BHS jeziku,
uključujući i prevod, kada je to potrebno;
– Objava tekstova/videa na društvenim mrežama (facebook, youtube, instagram
itd.)
– Obavljanje svih drugih zadataka po nalogu direktora/menadžera.

Uslovi:
Odgovorna i komunikativna osoba, dinamična, naglašenih kreativnih, operativnih i
društvenih sklonosti, sa željom za stvaranjem, učenjem i radom u svestranom timu.
Pozicija zahtijeva česta putovanja i terenski rad. Neophodno iskustvo minimalno
godinu dana u organizaciji različitih vrsta dogaĎaja. Izvrsno poznavanje engleskog
jezika, Microsoft Office paketa, Internet.

Nudimo:
Dinamčno i društveno okruženje, redovna komunikacija s klijentima, prilika za
isticanje kreativnih i operativnih sklonosti, radu u timu, mogućnost napredovanja i
dodatne edukacije, putovanja i raznolikost poslovnih aktivnosti.

Prijava na javni oglas:
Prijavu je neophodno dostaviti isključivo online putem e-mail adese
[email protected] najkasnije do 10.05.2019. godine do 17:00 časova sa naznakom
Prijava na poziciju Event koordinator – ime i prezime.

Sadržaj prijave:
– Biografija na BHS i na ENG jeziku;
– Motivaciono pismo na BHS jeziku;
– Preporuke te dokumente koje smatrate relevantnim za ovu poziciju.

Napomena: Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.
Samo kanditati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani te pozvani na razgovor.

(Visited 564 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments

Autor Meris Bećović