Lanaco nudi mogućnost za posao: Event manager

5 jan
Rok prijave 29.01.2018

LANACO raspisuje konkurs za poziciju Event managera. Lokacija: Banja Luka.

LANACO je privatna sistem integrator i IT kompanija u Bosni i Hercegovini osnovana 1990. godine. Ima preko 280 zaposlenih, a neprekidno zapošljava nove kadrove. Sjedište kompanije je u Banjaluci, a ima poslovne jedinice u Sarajevu i Beogradu.

Opis posla:

  • Planiranje i realizacija različitih događaja (promotivnih, prodajnih, konferencijskih, edukativnih, informativnih….) u organizaciji kompanije u prostoru LANACO Tehnološkog centra.
  • Planiranje i realizacija učestvovanja predstavnika LANACO-a na događajima koje realizuju treća lica u zemlji i inostranstvu.
  • Kreiranje godišnjeg plana realizacije (internih-eksternih) događaja na osnovu zadatih ciljeva definisanih u biznis planu i marketing planu
  • Operacionalizacija godišnjeg plana za svaki od događaja, uključujući koordinaciju timova i pojedinaca s ciljem njegove uspješne realizacije
  • Ažurno vođenje budžeta događaja u cilju optimizacije troškova
  • ​Kontinuirana saradnja s PR-om, dizajnerom i marketing saradnikom u cilju ostvarivanja maksimalne sinergije u realizaciji zadatih ciljeva unutar marketing tima
  • ​Komunikacija sa svim segmentima javnosti vezanim za uspješnu realizaciju događaja uključujući: učesnike, poslovne partnere, sponzore i tehničku podršku.

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • Poželjna VSS, fakultet društvenog/ekonomskog smjera
  • Najmanje 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • ​Iskustvo u oblasti organizacije događaja
  • ​Spremnost za timski rad
  • Odlično poznavanje engleskog jezika i MS Office paketa
  • ​Razvijene vještine komuniciranja, planiranja i koordinisanja
  • ​​Vozačka dozvola B kategorije

Svoj CV i motivaciono pismo možete poslati na [email protected] do 29.01.2018. godine.

(Visited 485 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Comments