Konkurs za posao: TPO Fondacija traži projektnog koordinatora/icu

14 sep
Rok prijave 24.09.2018

Opis pozicije:

TPO Fondacija iz Sarajevo traži projektnog koordinatora/icu. Koordinatorsko mjesto obuhvata projekte interkulturnog učenja i građanskog aktivizma koji se realiziraju u bh. školama. Za ovu poziciju tražimo osobu koja je ima iskustva u radu NVO sektora, posebno na obrazovnim projektima i projektima izgradnje mira.

Opis poslova:

  • Vođenje aktuelnih projekata (planiranje i implementacija projektnih aktivnosti;
  • upravljanje projektnim budžetima;angažovanje i rad sa projektnim saradnicima i partnerima; monitoring i evalucija projektnih aktivnosti i programa u cjelini; izvještavanje donatorima i promocija projekta u javnosti).
  • Planiranje nastavka aktivnosti sa timom TPO Fondacije
  • Administriranje web portala i pripremanje materijale za web portale
  • Drugi poslovi vezani za projekte

Uslovi:

  • Završen fakultet
  • Najmanje 3 godine iskustva na upravljanju projektima (uključujući i rad sa budžetima)
  • Najmanje 2 godine iskustva u radu na projektima u oblasti obrazovanje i izgradnje mira
  • Izražene organizacijske sposobnosti i sposobnosti komunikacije i rada sa različitim ciljanim skupinama
  • Izražene sposobnosti rada u timu
  • Odlično poznavanje rada na računaru i administracije web portala
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Način apliciranja:

Prijem aplikacija se vrši isključivo preko emaila: [email protected] sa naznakom Prijava za koordinatoricu projekata, najkasnije do 24.09.2018.

Aplikacija treba da sadrži:
– Motivaciono pismo
– Biografiju
– Dvije kontakte za preporuku.

(Visited 216 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter
Google+

Comments