Konkurs za novinara/ku na portalu Radiosarajevo.ba

15 jan
Rok prijave 22.01.2016

Portal Radiosarajevo.ba raspisuje konkurs za

Novinara/novinarku na portalu

Opis posla:

  • Pisanje vijesti i izvještaja i postavljanje istih na portal Radiosarajevo.ba;
  • Izvještavanje s terena, intervjuiranje, fotografiranje na terenu;
  • Prevođenje i prilagođavanje vijesti sa stranih medija;
  • Posao se uglavnom obavlja na računaru u redakciji uz korištenje interneta, osim u slučajevima dežurstava.

Uvjeti:

  • Radno iskustvo na novinarskim poslovima;
  • Dobro poznavanje i razumijevanje političke situacije u BiH;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Preciznost i dobra pismenost;
  • Visok nivo inicijativnosti, samoorganiziranosti i odgovornosti

Nudimo:

  • Mogućnost dugotrajnog zaposlenja nakon isteka probnog perioda;
  • Mogućnost napredovanja u skladu s angažiranjem i ostvarenim rezultatima;
  • Rad u dinamičnom, motivirajućem i prijatnom okruženju.

CV s fotografijom i motivacijsko pismo poslati ovdje, najkasnije do petka 22. januara 2016.

Prijave uručene lično ili putem redovne pošte na adresu neće biti uzete u obzir.

Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:1
Datum objave:13.01.2016.
Trajanje oglasa: ističe 22.01.2016.

Posao.ba

(Visited 473 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments

Autor Admin