InterSoft: Oglas za poziciju Senior Web Developer

15 feb
Rok prijave 29.02.2016

InterSoft d.o.o. raspisuje oglas za poziciju Senior Web Developer na bh. web portalu Klix.ba.

Opis posla

Najposjećenijem bh. web portalu Klix.ba potrebne su dvije osobe koje će obavljati napredne tehničke poslove koji uključuju održavanje i unaprijeđivanje postojećih i razvoj novih web rješenja.

Uslovi

Radimo puno i kvalitetno, a od vas uz efikasnost, predanost, odgovornost, posvećenost detaljima i kvaliteti, samostalnost, sposobnost za rad u timu i želju za učenjem novih vještina, očekujemo:

– iskustvo u izradi dinamičkih web aplikacija
– izvrsno poznavanje PHP-a 5, MySQL-a 5
– izvrsno poznavanje objektnog i proceduralnog programiranja
– dobro poznavanje MVC-a
– dobro poznavanje Javascript-a, JQuery-a i AJAX-a
– poznavanje CSS-a, SASS-a, HTML-a, DOM-a
– iskustvo u radu sa API-jima
– poznavanje LAMP okruženja (Linux, Apache, MySQL, PHP)
– poznavanje korištenja Unix OS-a

Prednost

– iskustvo sa git i GitHub-om je plus
– poznavanje cache i queue arhitekture je plus
– poznavanje MySQL query optimizacije je plus
– iskustvo sa sigurnosti u web aplikacijama je plus, uključujući zaštitu od CSRF, XSS i SQL injectiona

Potrebne godine iskustva: min. 3
Jezici: Engleski (napredno)

Šta nudimo?

Pružamo stalno zaposlenje, ugodnu radnu atmosferu i priliku za profesionalni razvoj.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme probni period, potom stalni radni odnos

Radno mjesto: Sarajevo

Broj izvršilaca: 2

Kako se prijaviti?

Svi zainteresovani svoju prijavu za posao, sa CV-om, najboljim radovima, github linkom te opisom svojih znanja i vještina mogu poslati na e-mail adresu [email protected] s naslovom “Prijava za Senior Web Developera”.

Konkurs je otvoren do 29. februara 2016. godine, a kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor.

(Visited 280 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter

Comments

Autor Emir Kustura