Humanitarna organizacija Partner objavila oglas za posao: Personalni asistent

6 sep
Rok prijave 30.09.2018

Humanitarna organizacija „Partner“ iz Banjaluke, raspisuje:
KONKURS
Za posao personalnog asistenta/puno radno vrijeme – 2 izvršioca

Uslovi:

  • Da je kandidat na evidenciji nezaposlenih
  • Traže se izvršioci za Grad Banja Luka

Opis poslova:

Personalni asistenti za osobe sa invaliditetom pomažu osobama sa motornim i senzornim oštećenjima u obavljanju svakodnevnih aktivnosti kao što su: održavanje lične higijene, pripremanje hrane, održavanje stambenog prostora, odlazak u kupovinu, spremanje i odlazak na posao/fakultet, društvene aktivnosti i sl.

Od Vas se očekuje:

Odgovoran odnos prema poslu, spremnost za učenje novih vještina, otvoren stav (bez predrasuda) prema osobama sa invaliditetom, spremnost za zajednički rad sa korisnikom personalne asistencije.

Kandidati i kandidatkinje sa vozačkom dozvolom i iskustvom u radu sa osobama sa invaliditetom (volontiranje u organizacijama osoba sa invaliditetom, saradnja i sl.) će imati prednost.

Vama nude:

Dobru radnu atmosferu, dinamičan i raznovrsan posao, redovna primanja (plus prevoz), dobre radne uslove (slobodne vikende, plaćen godišnji odmor, osmočasovno radno vrijeme).

Svi novi radnici će proći dodatnu obuku za rad na poslovima personalnog asistenta.

Svoje prijave možete poslati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS” ili poštom na adresu:

Humanitarna organizacija „Partner“
Srđe Zlopogleđe br. 55
78 000 Banja Luka

Lokacija:Banja Luka
Broj pozicija:2
Datum objave:04.09.2018.
Trajanje oglasa: ističe 30.09.2018.

(Visited 367 times, 1 visits today)
Podijelite članak:
Tweet about this on Twitter
Google+

Comments